Registrace

Registrace

Vyplňte prosím formulář.
Přihlašovací údaje
Firemní údaje
Kontaktní osoba
Adresa
 
Korespondenční a doručovací adresy
  Firma / jméno Ulice Č.p. PSČ Město
I.
II.
Kontaktní informace
Uživatelské podmínky

Obchodní podmínky

Ceny zboží

Provozovatel internetového obchodu STON.cz je plátcem DPH. Veškeré ceny zboží jsou uvedené včetně DPH.

Objednání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem internetového obchodu. Po odeslání objednávky a správném vyplnění vaší e-mailové adresy příjde na tuto adresu potvrzení vaší objednávky.

Způsob platby

  • a) dobírka - platba při doručení zboží poštovní službou na adresu uvedenou v objednávce.
  • b) převodní příkaz - po obdržení objednávky vás kontaktujeme a sdělíme termín dodání zboží, poté provedete platbu na účet 2100045029/2010 vedeným u Fio,družstevní záložna. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno na adresu uvedenou v objednávce.
  • c) hotově - platba při osobním převzetí zboží v naší prodejně. Po obdržení objednávky vám sdělíme, kdy je možno zboží vyzvednout.

Dodání zboží

Termín dodání zboží je 2-7 pracovních dnů. V některých výjmečných případech může dojít k prodloužení dodacích lhůt. O termínu dodání bude zákazník vždy informován. Zboží může být dodáno poštovní službou (dobírka, přičemž u objednávek v souhrné výši nad 5000Kč (vč. DPH) neplatí zákazník žádné další poplatky - doprava je zcela zdarma! U objednávek do 5000Kč (vč. DPH) účtujeme dopravné 120Kč při zaslání na dobírku nebo 80Kč při platbě převodem na náš účet. Zboží je možno také vyzvednout osobně v naší prodejně (jakmile vám sdělíme termín možného odběru)

Dodání zboží na Slovensko

Zboží zasíláme dobírkovým balíkem České pošty. Poštovné je u balíku do 10kg 12 EUR,do 20kg 14EUR,do30kg 16EUR.Doběrečné je 1EUR.Zboží platíte při převzetí v EURECH , přepočet podle aktuálního kursu.Zboží je možno zaplatit i převodem na náš účet vedený v CZK, potom neplatíte doběrečné a po připsání částky na náš účet Vám zboží ihned odešleme.Plátcům DPH se sídlem ve Slovenské republice neúčtujeme DPH. Zboží je možno také vyzvednout osobně v naší prodejně (jakmile vám sdělíme termín možného odběru).

Záruční doba

Pokud není výslovně uvedeno jinak, vztahuje se na veškeré námi uvedené zboží zákonná záruční doba 24 měsíců ode dne uvedeného na prodejním dokladu, pokud výrobce neposkytuje záruční dobu delší.

Reklamace

Reklamaci je možno uplatnit v záručních servisech(nejrychlejší vyřízení), nebo v naší provozovně.

Košík je prázdný.

S výběrem nářadí Vám rádi pomohou naši kvalifikovaní prodavači na infolince, nebo přímo v naší prodejně.

 
Infolinka
530 506 026